​Subayevleri Koltuk Yıkama

Subayevleri Koltuk Yıkama
Ankara Subayevlerin bölgesinde koltuk yıkama hizmeti veren firmamız hem ev koltukları hem kurumsal firma koltuklarını yerinde yıkamaktayız.
Subayevleri koltuk yıkama firmamız Ankara’nın tüm semtlerine hitap etmekle beraber sitemizden bizlere ulaşırsanız kısa sürede ekibimizi yönlendiriyor ve koltuklarınızın yerinde yıkanmasını sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile antibakteriyel koltuk yıkama hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı olarak veriyoruz.
Koltuk Yıkama Hizmetimiz
Belli zamanlarda koltuklarınız kirlenir ve yıkatma ihtiyacı duyarsınız. Koltuklarınızın uzun süre yıkanmaması sonucu derinlemesine işleyen kirlerden mikroplar türer. Özellikle dikiş bölgelerinde ve ara bölmelerinde mikrop miktarı daha fazladır. Bu nedenle bu mikropların temizlenmesi ve yok edilmesi için özel antibakteryel ilaçlarla yıkama işleminin gerçekleşmesi gerekir. Firmamız koltuk yıkama ihtiyacınız için Subayevleri buharlı koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Buharlı makinemizle koltuklarınızın içine işlemiş bakteri ve maytlardan koltuklarınızı arındırıyoruz.
Kurumsal Koltuk Yıkama
Firmamız Subayevleri koltuk yıkama firması olarak her türlü işyerinizde bulunan koltuklarınızı da yerinde yıkıyoruz. İşyerlerinizde buluna koltuklarınız çabuk kirlenir ve sık yıkanmasına ihtiyaç vardır. Çünkü işyerlerine ziyaretçilerin çok gelmesiyle sürekli koltuklarınız kullanıldığı için çabuk kirlenir. Firmamızı aradığınızda sizin belirleyeceğiniz gün ve zaman diliminde koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz ve tertemiz olarak sizlere teslim ediyoruz. Hava şartlarına göre 3-4 saat sonra koltuklarınız kuru ve kullanıma hazır hale gelir. Birçok firma koltukları yıkadıktan sonra iyi bir durulama işlemi yapmadığından sulu kalan koltuklarınızı kuruması oldukça uzun sürer. Firmamızın tüm personeli özel yetiştirilmiş ve işini iyi bilen kişilerden kurulmuş olduğu için koltuklarınızın kolay kuruması için durulama aşamasını çok iyi yapar ve koltukları size teslim ettiğinde adeta kurumaya çok yakın halde bırakır.
Ofis Koltuk Yıkama
Ofislerinizin şık koltukları zamanla kirlendiğinde firmamızı arayarak koltuklarınızın yerinde yıkanmasınız talep edebilirsiniz.
Sandalye Yıkama
Hem evlerinizde bulunan sandalyeleriniz hem de cafelerde veya pastanelerde bulunan işyeri sandalyelerinizi de özenle yıkıyoruz. İşyerlerinin temizliği oldukça önemlidir. Çünkü müşterileriniz işyerlerinizi temiz gördüğü sürece içi rahat ederek oturur. Kirli koltukları gören müşteriler bir daha işyerinize uğramaz. Özellikle pastane ve cafe gibi yerlerde en uygun fiyata verdiğimiz hizmetle tertemiz sandalyelere sahip olacaksınız.
Kanepe ve Çekyat Yıkama
Firmamız profesyonel ekip anlayışıyla kanepe ve çekyatlarınız da son derece teknolojik makinalarımızla pırıl pırıl ediyoruz. Çekyatlarınızı açıp iç kısımlarını en derinlere kadar antibakteriyel ilaçlarla yıkamaktayız. Temizlik sonucu çekyatlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.
Araç Koltuk Yıkama
Genelde insanlar araçlarına gözü gibi bakmaktadır. Çünkü hayatının en önemli kolaylıklarından biri araçlarıdır. Araçların koltukları çok sık kullanıldığı için zamanla kirlenir ve yıkanması gerekir. Firmamız araç koltuk yıkama hizmetinde son derece profesyonel işinde uzmanlaşmış bir ekip ve teknolojik makinelerimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.
Subayevleri Koltuk Yıkama Fiyatları
Subayevleri koltuk yıkama firmamız daima rakip firmalara göre daha uygun fiyata yüksek kalitede koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk yıkama için belirlediğimiz fiyatlar koltuklarınızın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Tek adet koltuk yıkama için de firmamızı arayabildiğiniz gibi koltuk takımı içinde firmamızı arayıp fiyat isteyebilirsiniz. Mantık olarak ta akla uygun olan tek adet koltuk içinde takım yıkamak içinde personel yolladığımızda arasında büyük fark yok. Yerinde hizmet verdiğimiz için zaman kaybı ve yakıt parasını hesapladığımızda geriye küçük bir fark kalıyor. Personelin koltuk veya koltuk takımınızı yıkarken harcayacağı zamandır. Bu nedenle yerinde yıkama hizmeti alacaksanız tek koltuk yerine takım koltuklarınızı yıkatmanız fiyat açısından sizin için daha uygun olacaktır.
 
Subayevleri Koltuk Yıkama Facebook SayfasıSubayevleri Koltuk Yıkama Twitter SayfasıSubayevleri Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK